logo-grafik

Rafał Sobczyński
Grafik Wrocław

Usługi graficzne

PortfolioKontakt
logo-grafik

Grafika dla firm
"Na zamówienie"

Projektowanie i doradztwo

PortfolioKontakt
logo-grafik

Strony www
Wdrożenia

Unikatowy design

PortfolioKontakt

O mnie
Kim jestem

Z wykształcenia i zamiłowania jestem plastykiem, a praca jako grafik pozwala mi na realizację moich pasji.

Blisko 20–to letnie doświadczenie jako grafik komputerowy zdobywałem w kilku czołowych agencjach reklamowych z miasta Wrocław. Bardzo pomocna okazała się również wiedza o druku i pracy DTP w drukarni.

grafik-wrocław

Jak pracuję

Najczęściej moja współpraca z klientem przebiega w kilku etapach:

Pomysł

Na początku określam wspólnie z klientem jego potrzeby i proponuję moją koncepcję.

Projekt

Przystępuję do pracy a następnie przedstawiam wstępne propozycje.

Wdrożenie

Po akceptacji realizuję końcowy projekt i zajmuję się jego wdrożeniem.

Serwis

Opieka nad wizerunkiem firmy, stroną www, realizacje i doradztwo branżowe.

Pomysł i realizacja design

wdrożenie i serwis

Portfolio

Moje prace podzielone są na kilka kategorii w których się specjalizuję i dotyczą projektowania komercyjnego.

Jeśli wśród nich nie ma grafik jakich szukasz, skontaktuj się ze mną, być może dysponuję odpowiednim przykładem.Wybierz interesującą Cię kategorię:

grafik klient 1 komputerowy wrocław
klient 2 grafik komputerowy wrocław
grafik komputerowy klient 3 wrocław
grafik klient 4komputerowy wrocław
klient 5 grafik komputerowy wrocław
grafik klient 6komputerowy wrocław
grafik komputerowy klient 7 wrocław
grafik komputerowy wrocław klient 8

Zespół

Moją przygodę z grafiką komputerową zaczynałem jako nastolatek podczas nauki w liceum plastycznym we Wrocławiu. Realizując kolejne zlecenia zdobywałem cenne doświadczenie jako freelancer. Kolejnymi etapami edukacji były Studium Reklamy oraz Politechnika Wrocławska.

Pierwszą pracę na etat wykonywałem w małej agencji reklamowej z typowym profilem działalności ale szybko aplikowałem i zaproponowano mi posadę grafika komputerowego w dużej, wrocławskiej agencji reklamowej – lidera na rynku. Tutaj nauczyłem się trudnej sztuki projektowania różnej maści materiałów pod presją czasu, wytycznych i ograniczeń różnych mediów. Bardzo istotne były również praca w zespole i kontakt z handlowcami oraz wymagającymi klientami.

Po niespełna 10–cio letniej przygodzie przyszedł czas na sprawdzenie swoich umiejętności w praktyce, czyli w druku. Zaoferowano mi posadę grafika komputerowego w drukarni fleksograficznej, co zaowocowało uzupełnieniem mojej wiedzy z dziedziny prepressu. Jako że fleksografia jest najtrudniejszą i najbardziej wymagającą techniką druku, szybko okazało się, że wiedza tu zdobyta będzie miała zastosowanie w całym świecie poligrafii. Maszyny wielokolorowe CMYK + palety Pantone, color management i osprzęt (densytometry, spektrofotometry), matryce polimerowe i trudna sztuka ich okiełznania to wymogi nowoczesnego świata druku, a moja codzienność.

W wolnych chwilach zajmuję się komponowaniem, aranżowaniem i nagrywaniem własnych utworów muzycznych oraz grą na gitarze.

Rafał-Sobczyński-grafik

Rafał Sobczyński

grafik

Moje umiejętności obrazuje poniższa skala procentowa.

Znajomość oprogramowania
Umiejętność projektowania & DTP
Html & Css
050100

Jesteś zainteresowany moimi usługami
lub masz pytania?

Skontaktuj się ze mną, chętnie pomogę.

Oferta

Jestem w stanie zaprojektować dowolną formę reklamową, wizerunkową, ilustrację, stronę www lub nietypowe zamówienie.

Moja oferta obejmuje również profesjonalną przygotowalnię DTP pod wybraną technikę druku ze szczególnym uwzględnieniem fleksografii czyli przygotowanie plików do bezpośredniego wykonania matryc polimerowych przez naświetlarnię.

Pracuję na platformie PC a prace dostarczam w preferowanym przez klienta formacie. Najczęściej jest to plik *.pdf Adobe Acrobat, *.ai Adobe Ilustrator lub *.cdr Corel Draw.

Dysponuję odpowiednimi narzędziami: wpełni skalibrowany workflow, próbniki Pantone, HKS, RAL oraz spektrofotometry i densytometry.

Po wcześniejszym uzgodnieniu jestem w stanie dostarczyć projekt w terminie ekspresowym.

Ceny zawsze ustalam indywidualnie ze względu na bardzo zróżnicowany charakter zleceń.

Logo i CI

Logo jest podstawą przy budowaniu wizerunku firmy. To właśnie ono stanie się znakiem rozpoznawczym marki i narzędziem komunikacji w relacji firma – klient.

Materiały firmowe

Wizytówki, papiery firmowe, foldery, plakaty to materiały, bez których trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie nowoczesnej firmy. Ich jakość jest bardzo istotna dla rozpoznawalności marki.

Etykiety i opakowania

To szczególna forma komunikacji z konsumentem. Dobry produkt to podstawa, ale to właściwie zaprojektowane opakowanie sprawi, że ktoś w ogóle zwróci na niego uwagę w gąszczu konkurencyjnych produktów.

Strony www

Jeśli spojrzysz globalnie na to, jaką szansę na poznanie Twojej oferty ma większość z potencjalnych klientów, okaże się, że strona internetowa jest rozwiązaniem bezkonkurencyjnym.

Serwis i wdrożenia

Stały nadzór nad wizerunkiem firmy, opieka nad serwisem internetowym, pomoc przy wdrożeniu i realizacji projektów oraz doradztwo w zakresie branżowym.

Kontakt

Adres

ul. Nowodworska 103/14, 54‑438 Wrocław, Polska

Godziny pracy

Poniedziałki / Piątki: 8:00 – 16:00

Administratorem danych osobowych jest firma: RSgrafik, Rafał Sobczyński, ul. Nowodworska 103/14, 54-438 Wrocław, Polska. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem.

Masz pomysł? Skontaktuj się ze mną, pomogę Ci go zrealizować!